Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Karácsonyi szerelmes filmek,...

Kirantottsajt kérdése:

Karácsonyi szerelmes filmek, vagy vígjátékok?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne a százszor látott filmeket írjátok,tudnátok mondani igazán jó filmeket?:)
2013. nov. 18. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is vígjátok, nem is romantikus, de egy gyönyörű alkotás. Ezt kéne levetíteni minden Karácsonykor, nem pedig a százszor látott filmeket. (persze a Reszkessetek betörők kihagyhatatlan. :D) Mindenesetre itt a link: [link]
2013. nov. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kalandférgek 3

télapu1-3

igazából szerelem


ebből max az elsőt nem adják annyira

2013. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az relatív, hogy ki mit látott százszor és meg bírja-e nézni százegyedszer is, de én ezekre gondoltam :)


[link]


[link]


Ha szereted az animációt, akkor ez:


[link]


Romantikus filmek közül az Igazából szerelem a legjobb. A végtelenül ismételt filmek között is van amit nem lehet megunni, én így vagyok a Reszkessetek betörőkkel, a Karácsonyi vakációval és a Télapuval.

2013. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!