Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X faktor 2013 vagy 2012 volt...

X faktor 2013 vagy 2012 volt a jobb?

Figyelt kérdés
tetszik nektek az idei x faktor,van kedvencetek? ha igen ki? tavalyi tetszett és tavaly ki volt a kedvencetek? szerintetek az idei zsűri jobb vagy a tavalyi volt jobb?

2013. nov. 19. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Angol vagy USA X-Factor hoz képest ez egy kalap sz@r. Unalmas, nincs kedvencem, nincs hatalmas tehetség, semmi.

Egyszerűen nincs meg a kellő humor, a mentorok közti rivalizálás. Ott csücsülnek, versenyzők eldalolnak valamit, majd másnap megint ők jönnek, hogy valaki kiessen. Nincs meg sajnos a feeling...

2013. nov. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez nem is a kérdésre volt válasz._.:D
2013. nov. 19. 16:32
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az idei zsűriben Alföldi jó, a többi mehetne a süllyesztőbe, ahogy a tavalyiak mentek, már Geszti fejét is unom.

A tavalyi sem volt jó, mert az első adásban meg lehetett mondani, hogy ki nyer, az ideiben meg teljesen unszimpatikusak a versenyzők, nincs kedvencem. Szabó Ádám volt, de ő is egyre unalmasabb, a többiről nem is beszélve.

2013. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nekem van kedvencem:D de megy a zöld mancs.:)
2013. nov. 20. 14:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyi mentorok közül kedvenc Keresztes,kedvenc énekesnőm is amùgy;idén meg Alföldi.Tavalyi favorit Timi,idén talàn még a Dòra,de nem olyan jò az idei felhozatal szerintem.Régi 4 mentor sokkal jobb volt,idèn csak Alföldi jò Gesztin kívül.
2013. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a mostani mentorgárda jobb(de csak Alföldi,Geszti).A versenyzők:Ákoson és Krasznain,talán még Danicson kívül,mindenki gyenge,mint a harmat,unalmas,ergo szar.
2013. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tavalyi mentorgárda is egy kalap sz@r volt meg ez is Alföldin és Gesztin kívül. Bár én már az utóbbi fejét is unom. A versenyzők meg egyre rosszabbak még talán Danics ér valamit.
2013. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
szerintem is Dóra az aki még jó:)
2013. nov. 21. 14:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonlít a mostani a tavalyihoz, azok akik jók és kevésbé idegesítőek azok hamar kiesnek, most is van egy idegesító p!cs@, akit mindenki istenít, pedig a falra mászok tőle, a produkciók még mindig siralmasak. Régebben nem néztem az x faktort csak most meg tavaly, de szerintem ugyan ez ment mindig. Amugy az MDC-t meg Tóth Marcit szerettem, azok közül akik bent vannak a Bytheway a kedvencem és remélem sokáig eljutnak, mert már csak miattuk éri meg nézni ezt az egészet.
2013. nov. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kinek mi.:) ki az idegesitő p!cs@?
2013. nov. 23. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!