Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » X faktor 2013 vagy 2012 volt...

X faktor 2013 vagy 2012 volt a jobb?

Figyelt kérdés
tetszik nektek az idei x faktor,van kedvencetek? ha igen ki? tavalyi tetszett és tavaly ki volt a kedvencetek? szerintetek az idei zsűri jobb vagy a tavalyi volt jobb?

2013. nov. 19. 16:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem a tavalyi jobb volt. Jobbak voltak a mentorok is, Ferónak jó beszólásai voltak, meg a Keresztesnek is.. azon legalább volt mit nézni. A versenyzők is jobbak voltak, volt aki nagyon unszimpatikus volt és volt aki kitűnt a többiek közül (Gergő és Timi), ellenben az idei nagyon unalmas. Nincs egy különleges egyéniség, egy különleges hang, semmi.. olyan egyhangú az egész. Én is úgy vagyok vele mint az egyik előttem válaszoló, hogy nincs kedvencem, de olyan sem, aki valamiért nagyon unszimpatikus lenne. Az eddigi X faktorokban mindig voltak kedvenceim és szerettem nézni, nem hagytam ki egy adást sem, na idén ez nem így van.
2013. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
hát..igen.az idei kicsit tényleg unalmas az eddigiekhez képest :)
2013. nov. 30. 13:05
 13/13 anonim válasza:
Egyértelműen a 2012-es. A 2013-ast elb***ták Tóth Gabival, és Szikorával.
2014. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!