Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmguruk!? Igaz történet...

Filmguruk!? Igaz történet alapján készült film, szexpartnereket keres a friss házas egyetemista férj és meggyilkolja őket.

Figyelt kérdés

Amire még emlékszek, hogy valamilyen egykori keresőoldal volt a film címe. Egy normális hétköznapi férfival kezdődött, aki tehetséges orvostanhallgató volt. Miután barátnőjét elvette weboldalakat kereset fel a laptopján, miután a nőkkel közösült megerőszakolta őket. Talán még fontos lehet h emlékezetem szerint gyűjtötte az alsóneműjüket és a házasi ágy alá tette. A feleség mindvégig kitartott az ártatlansága mellett míg nem szembesítették a ténnyel pl. az ágy alatti titkokkal.

Úgy emlékszem hogy a végén a pasi öngyilkos lett.

Tudtok segíteni a film címét illetően?


2013. nov. 22. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Huha, tuti, hogy láttam, de nem jut eszembe nekem sem a címe, próbálok rákeresni imdb-en hogy beírom a keresőbe a filmcímekhez, hogy . com.

de egyelőre semmi...

2013. nov. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!