Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lessz a bleach nevü sorozatnak...

Lessz a bleach nevü sorozatnak 667. része? Mert nem találom sehol még feliratal se.

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

már 367.része? nem tudni hivatalosan nincs megerősítve, hogy lesz-e és ha igen mikor. Ha lesz akkor is valszeg csak azután, hogy a manga véget ért, vagy nagyon sok manga fejezet gyűlt össze.


Jelenleg kb.25 résznyi mangafejezet gyűlt föl ez még elég kevés, megint az lenne, hogy fillerekkel kell kitölteni az időt.


Szóval, valszeg megvárják amíg véget ér a mangában ez az utolsó arc, aztán kezdik el sugározni a tv-ben.

2013. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én feliratal gondoltam.. magyar szinkronrol álmodni se merek az elkövetkező 2-3 évben.. de magyar felíratal kb mikor adják ki.. meg mi az a manga?Xd
2013. nov. 23. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

?? én nem szóltam semmit a magyar szinkronrónyelven. Magyar szinkron csak a 167.részig van.


Az eredeti japán verzió is csak a 367. részig van elkészítve, mert utolérték a mangát, ami alapján készül a sorozat.


(A manga röviden japán nyelvű és stílusú képregény)

[link]

2013. nov. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem igaz csak 366. részig van anime
2013. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!