Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok már a Felhők fölött...

Láttátok már a Felhők fölött 3 méterrel 2. részét? Elég csalódott vagyok.

Figyelt kérdés
Személy szerint én azt nem értem, hogy Babi miért használta ki H.-t? Lefeküdtek a parton és utána Babi azt mondta a kocsiban H.-nak, hogy csak tudni akarta, hogy érez-e iránta még valamit. És mit gondolt, ha igen ha nem, akkor is mivel lesz jobb, úgy is férjhez megy. Ez kihasználtság volt, vagy nem éppen értem Babi részéről...

2013. nov. 25. 13:14
 1/5 anonim válasza:
Ez legyen a legnagyobb problémád a világon...Őszintén kívánom.
2013. nov. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Istenem..:( könnyeket potyogtatok érted
2013. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most komolyan az zavar titeket, hogy van olyan film ami a hatása alá vesz!? minden egyes filmnek ilyennek kéne lennie, csak sajnálni tudlak ha neked még nem volt ilyen eseted. Normális válaszokat és véleményeket kérek...
2013. nov. 25. 13:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Láttam, és én is csalódtam benne...Én azt nem értem, h az első rész végén Babi miért mondta H.-nak,h ő ölte meg Csirkét... Én akkor csalódtam nagyot Babi-ban, azzal tett tönkre minent.:(

Az első részt imádom, de a második végén ki voltam akadva... Egyáltalán nem arról szól, mint az első, más a sztori, teljesen más a csaj személyisége. De leginkább Babi és a motoros versenyei hiányoznak belőle... Teljesen más film lett..

Olyan érzés, mint amikor elkezdesz nézni egy szuper sorozatot, és közben minden szereplőt kicserélnek... Sztem a második rész elég rosszul sikerült..:((

2014. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval...

Én sem értettem, hogy babi miért mondta azt H.-nak, hogy ő ölte meg csirkét....

Bár én akkor is imádtam az első részt, a másodikat nem láttam, de a tapasztalatok, és az ajánló szerint elég gyatra lehet....

És nagyon remélem, hogy a végén összejönnek Babi-val.

2014. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!