Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most ez komoly? (RIP Brian...

Most ez komoly? (RIP Brian Griffin)

Figyelt kérdés
most télleg meghalt Brian Griffin a sorozatba vagy ez csak egy külön Move? mert akkor ennek semmi értelme mert brian egy főszereplő és valakik lehet csak ezért nézik! (amúgy ez hányadik évad hányadik rész?)

2013. nov. 26. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van egy rész, amelyikben azt hiszik meghal, már gyászolják is meg minden, de visszatér. Nem tudom, melyik évad melyik rész, de végülis nem hal meg. Nem nézek minden részt, csak amit éppen elkapok, de nálam még nem halt meg.

Amúgy a főszereplő halálához szokj hozzá, ha a Famil yGuyon kívül akarsz sorozatokat nézni, attól, hogy főszereplő, simán megölik.

2013. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen meghalt és másik kutya lesz helyette, Vinny.
2013. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2013. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Köszönöm a SPOILER -t!!!!!!!!!!! Paraszt...
2013. nov. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kár!! de azért köszi a híreket!
2013. nov. 26. 16:51
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

"köszi a spoilert"..

miért nem nézted meg akkor amikor leadták?:D meddig kell várni, amíg már nem számít spoilernek, és beszélhetünk róla?

2013. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Előző: el vagy tévedve, még el sem készült a rész.
2013. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy el tudtam volna képzelni, hogy szopatják az embereket, utalásként arra, ahogy a Dallasban Boby meghalt, aztán addig rinyáltak az emberek, amíg megoldották, hogy mégsem, de az megingatott, hogy már felvettek valaki Vinnie hangjának.
2013. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És mikor készül el? És miért ment le (talán hétfőn) a tv-ben? Vagy ha nem ment le, akkor én mit láttam most?:D


12. évad 6. rész.

2013. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként mivel neki is Seth volt a hangja, szerintem bármikor visszatérhet, és remélem fog is :D
2013. nov. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!