Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most ez komoly? (RIP Brian...

Most ez komoly? (RIP Brian Griffin)

Figyelt kérdés
most télleg meghalt Brian Griffin a sorozatba vagy ez csak egy külön Move? mert akkor ennek semmi értelme mert brian egy főszereplő és valakik lehet csak ezért nézik! (amúgy ez hányadik évad hányadik rész?)

2013. nov. 26. 09:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát igazából annak aki mondjuk most kezdte a sorozatot annak minden spoiler. De én arra céloztam, hogy ne a kérdés címébe b*ssza már bele az illető. Mert szerintem sok olvasó nem nézi rendszeresen és majd csak a jövőben nézi meg. Ergo nyugodtan lehet beszélni róla itt a komment szekcióba.


Ha valamiről spoilert szeretnék tudni akkor annak magam akarok utána járni és nem spontán olvasni valami random emberkétől főcímbe.

2013. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csapból is ez folyik egyébként Redditről, 9gagról szépen csordogál lefele a magyar "viccsiteokig", szóval nehéz nem találkozni a dologgal.
2013. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!