Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan animéket, amik nem azok a, , komorabb" hangulatú, hanem inkább őrültebb stílusúak? (már bocsesz, hogy így fogalmazok)

Figyelt kérdés
Példának mondanám a Lovely Complexet amit szeretek, meg még nagyon a Narutót. Mondjuk ezek picit hülyések =P (Nem kell se hülyének nézni, se nem beszólni. )
2013. nov. 26. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

30-sai no hoken taiiku

angel beats (nagyon vicces - bár a vége szomorú)

B gata H kei

Hetalia (axis powers, word series, the beautiful word)<-ez mindenképp

fairy tail

fullmetal alchemist broderhood

kissxsis

2013. nov. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Nirata ***** válasza:

A fullmetal alchemistnak azért van egy eléggé komor hangulata, de érdemes megnézni(de poénok is vannak benne)


-ao no exorcist (a csávó ugyanolyan hülye mint Naruto)

-kamisama hajimemashita (bolondos, picit mesés hangulatu és garafikájú... én végig szakadtam rajta)

-kaichou wa maid-sama (nagyon aranyos, vicces, romantikus)

2013. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fantalas válasza:
Azért nem összekeverni a sima FMA-t az FMA Brotherhood-dal mert az elsőnek tényleg komor hangulata van míg a másodikban ezt kevésbé érezni csak egyes részek alatt.
2013. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!