Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dél-koreai dorama vígjáték...

Dél-koreai dorama vígjáték kategóriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy k-drama fan vagyok, több, mint 10 oldal sorozatot kigyűjtöttem, amik megnézésre várnak, de most nagy traumában vagyok, mert barátnőm azt mondta szívesen megnézne egy koreai sorozatot, de csak vígjáték legyen, ami tényleg vicces. Hozzáteszem, ő nem szereti a koreai népet és az ilyen sorozatot sem fogják meg túlságosan, viszont szeretném, ha beleránthatnám őt is ebbe a világba.:D

Tudtok olyat ajánlani, amivel megtudjuk győzni?



2013. nov. 26. 22:11
 1/4 anonim válasza:

Full House (2004)

Ez eddig még minden nőnek tetszett. Nagy sikerrel vetítették egész Ázsiában.

2013. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát.. Szerintem a Playful kiss is idesorolható. Én legalábbis végig röhögtem! :D
2013. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Playful Kiss-t láttam, én nagyon imádtam, de nem hinném, hogy neki tetszene, ezért is nem ajánlottam...a Full House-ról hallottam már hideget-meleget, esetleg még többet tudnátok írni?
2013. nov. 27. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Flower Boy Ramyu Shop esetleg?

Viszont kifejezetten vígjáték doramát még nem láttam o.O

2013. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!