Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik évben kezdted volna...

Melyik évben kezdted volna szívesen a Roxforti tanulmányaid?

Figyelt kérdés

Amikor még nyugis volt minden,így főként az iskola,a tanulás kötött volna le,valamint az egész iskolai élet megismerése.(mondjuk úgy az 5.részben még ez kötötte le főleg a diákok figyelmét)

VAGY a 6.résztől,amikor már Voldemort és a bandája majdnem a hatalom élére került,vagy a 7.részben lettél volna elsős,amikor már a Roxfort átváltott diktatúrává? melyik évben lettél volna szívesen elsős? Én a 3.évtől,mert akkor még megismerem a nyugodt Roxforti iskolaéletet, plussz megtudom,milyen az,amikor a világ legsötétebb varázslója van hatalmon.



2013. nov. 30. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak nyugis években. Fenyegetettségben élni, és egy olyan háborús helyzetet megtapasztalni félelmetes és nyomasztó lehet. Szóval én inkább kihagynám. Olvasni jó és izgalmas volt, de a saját bőrön tapasztalni más lehet. Nem akarnék napról napra azon aggódni, hogy vajon él-e még a családom, a barátaim. A végső összecsapás meg főleg borzalmas lehet, ha túlélem, láthatom, hogy kiket veszítettem el. Jaj, bocs, ha túl sötétre sikerült a válasz, talán csak nagyon beleéltem magam. :) De tanulni azért mennék, elvégezném, naná! :D
2013. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor te csakis Harry első évének kezdetétől visszaszámolva két évvel azelőtt kezdenéd meg a tanulmányokat,és akkor pont befejezed amikor jön a csata. :)
2013. nov. 30. 21:28
 3/3 anonim válasza:
Én tavaly kezdtem.Negyedikben.Most ötödikes vagyok.Tehát ott másodikos.:)
2014. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!