Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meghalt? . Azt szeretném...

Meghalt? . Azt szeretném feltenni, hogy lessz további folytatása a filmnek? Lesz folytatás? Vagy most vége lessz az egésznek? Lesz folytatása a halálos iramban 7-nek? Lessz?

Figyelt kérdés
Nagyon megszerettem az autókat,1 éve és cask a versneyzés,gyórsúlás ezek járnak a felyemben.Vajon lesz 7,8 része?
2013. dec. 2. 21:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy most örökre vége nem tudom felfogni tegnap előtt láttam vele 3 filmet :( És most elment nem tudom felfogni
2013. dec. 2. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Lesz, csak késik. A nyolcat meg még kitalálják.
2013. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem,és a 7 ben a trail-ert láttam nincs benne Toretto miért?
2013. dec. 3. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy benne lesz Toretto,fenn van Wikipédián is.Amúgy írták,hogy Paul Walker le volt szerződtetve további 2 részre,de most,hogy meghalt,lehet a 7.ik lesz az utolsó...:S
2013. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 DominikRocky válasza:
Lesz még 8- 9 is de Paul Nem Lesz benne és még az sem biztos hogy The Rock szerepelni fog a további részekben!! De Lucas Black ( Tokiói Hajsza) benne lesz mindben!
2014. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Brian karakter is benne lessz!Paul Walker 2 testvére lessz Brian.
2015. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abba azért nincs benne Toretto mert nem Offical Traier volt
2015. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!