Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az én kicsi pónim: varázslatos...

Az én kicsi pónim: varázslatos barátság-ban miért tartanak a pónik malacokat?

Figyelt kérdés
Megeszik őket, vagy mivégre? Mégha viccesen is hangzik ez a kérdés komoly válaszokat várok. Tényleg tudni szeretném.

2013. dec. 5. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Komolyan választ akarsz egy mese történéseinek magyarázatára?
2013. dec. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen?
2013. dec. 5. 21:08
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Megölik őket sátánista rituálék alkalmával.
2013. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bravó 3-as, és köszönöm, hogy ilyen szinten ignoráltad a kérésemet! Csak, hogy tudd: ezidáig soha senki válaszát még nem húztam le. Te vagy az első, pedig már kaptam számtalan nem odaillő dolgot a kérdéseim alá. De a tiéd a leg..., leg...
2013. dec. 5. 21:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
mert úgy rajzolták meg a mesét
2013. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy rajzolták meg, de miért rajzoltak oda malacokat, akiket a pónik nevelnek, tartanak. Mi okból tartják őket a pónik?
2013. dec. 5. 21:57
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a malackák igen aranyosra tudnak rajzolódni. Egy farmon, amilyenek a film készítőjének hazájában vannak, együtt élnek lovak, malacok, szárnyasok és még sokféle háziállat.
2013. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vree ***** válasza:
100%

#4est lepontozod, mert komolytalan választ írt egy komolytalan kérdésre? :D


De tessék, egy igazi bróni-válasz, egyenesen a nagy Lauren Fausttól.


[link]


Néző:

"Kedves Lauren, én és még sokan mások azon gondolkoztunk, hogy Applejack miért tart malacokat (ahogy azt a Show Stoppers epizódban látni lehetett). A pónik biztos nem húsevők...Vagy igen?"

Lauren Faust:

"A malacoknak szükségük volt egy otthonra. Plusz - szarvasgomba!"


Tessék, a 100%os hivatalos válasz. :D Ugyanazért gondoskodnak róluk, amiért minden más állatról is. A szarvasgombakereső malacokról meg biztos hallottál már.


Hogy a malacok tudnak-e beszélni és miért nem, ha a tehenek és a birkák igen, az majd egy következő szeminárium tárgya lesz. :D

2013. dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Komolyan gondoltam, és azt hiszem le is írtam.

Köszönöm a korrekt választ!

2013. dec. 5. 22:10
 10/11 A kérdező kommentje:
Mellesleg szeretem az mlp-t, de nem vagyok bróny! Tehát a bróniság nem mérvadó. Habár talán inkább hendikep, mint előny.
2013. dec. 5. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!