Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fiatal felnőttek is beülnek a...

Fiatal felnőttek is beülnek a Jégvarázsra?

Figyelt kérdés
Végre kijött a Frozen, és nagyon kíváncsi vagyok rá, mert mindig imádtam a meséket, de már 21 vagyok és férfi, szóval attól tartok, elég hülyén festenék a sok kisgyerekes család között, még ha el is hívnék valakit magammal.Szerintetek nagyon furán nézne a többi látogató vagy vannak még hozzám hasonló, "nagy gyerekek" és ne zavartassam magam? :D

2013. dec. 7. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha egyszer megkérdezted, akkor fog zavarni, szerintem old meg a mozin kívül.
2013. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, ha mondjuk lánnyal mész.

Ez nem az a típusú film, amit a haverokkal szokás megnézni, szóval azt nem nagyon ajánlom.

Meg tulajdonképpen egyedül se gáz. Ki az az idióta, aki a mozi sötétjében nem a filmre figyel, hanem a más mozinézőkre? :DD

2013. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csajjal terveztem menni, a srácokkal, majd a 300: Rise of an Empire-re és a 47 Ronin-ra ülünk be.:D
2013. dec. 7. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

sz*rd már le a többieket:D

én is imádom a meséket,pedig "nagy gyerek" (ahogy te fogalmazol) vagyok:D

2014. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem abszolút nem gáz. Az ilyen "meséket" nem csak a kisgyerekeknek csinálják, sőt a legtöbb részt felnőttek értik csak meg pl. a dalokban.

És mint ahogyan az előttem válaszoló mondta: Ki az a hülye, aki a sötét moziban a másikat sasolja? xD

2014. márc. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
borzasztóan szar volt
2015. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bőven! Attól is van ekkora sikere. Nekem 31 éves fiúként a kedvencem és még sokáig az is marad. Alapvetően nem egy klasszikus mese, emellett még a mai modern animációk közül is kiemelkedik egyedi történetével és spirituális hozzáállásával.
2020. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!