Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért akar mindenki Effyre...

Miért akar mindenki Effyre hasonlítani? (Skins)

Figyelt kérdés
Miért szimpatikus mindenkinek?Csak én gondolok úgy bele ,hogy 14 de már szexel cigizik,iszik és drogozik?Persze nagyon gyönyörű lány meg nekem is ő a kedvencem de,nekem ez egy kicsit furcsa,hogy ennyire züllött de mégis mindenki rá akar hasonlítani.Ezt csak én érzem?

2013. dec. 9. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert gyönyörű. Szomorú dolog, de az embereknek ennyi pont elég is.
2013. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ki?
2014. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
16éves :) Én tumblren láttam egy akat képet a sorozatból, és érte kezdtem el nézni. De szerintem külsőleg akarna rá hasonlítani. Ő eg pszichopata, és ilyen gondolom senki nem akar lenni.
2014. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok rá hasonlítani, de szerintem nem külsőleg akarnak rá hasonlítani. Inkább az élete vonzó, ami, bár teljesen romokban van, mégis kell nekik. Mindenki imádja, van kire számítania, megkaphat mindent, szabad, azt csinál, amit akar... Sokan akarnak lázadni, de nem mernek.
2014. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!