Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mentalista sorozat nézői!...

Mentalista sorozat nézői! Összejön valamelyik részben patrick és lisbone? És ha igen melyikben?

Figyelt kérdés
Remélem igen. Vagy egyáltalán olyan rész ahol van valami érzelem közöttük? Előre is köszi:)

2013. dec. 14. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még ( 6. évad, 11. részénél tart a sorozat az USA- ban) nem jöttek össze, de mivel a sorozatkészítők folyamatosan lebegtetik a lehetőségét, gondolom előbb- utóbb be fog következni. Volt már sok olyan apró jelenet, ami arra utal, hogy Lisbon elég régóta bele van esve P- ba (és valószínűleg viszont is). A 4X24- ben ki is mondja P. L.- nek, hogy "I love you", de amikor később Lisbon megpóbálja ezt tisztázni, akkor P. valami olyasmit válaszol, hogy csak felfokozott érzelmi állapotában mondta. Ekkor félbeszakítják a beszélgetésüket, és többé nem térnek vissza a témára.
2013. dec. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne,hogy össze fognak jönni!!!!:))

Nem tudom miért,de ez olyan megérzés szerű,bár voltak árulkodó jelek.:D:)

Minden esetre én nagyon szurkolok:D:D

2013. dec. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem.
2014. jan. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.:Bő gondolatkifejtés:DDDDDD


amúgy szerintem össze fognak jönni!:)

2014. jan. 5. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3# vagyok.

Tömören leírtam, mert már láttam az összes részt. :D

2014. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3#,5#

Na jó nem az összeset, nem követem azt ami Red John megölése után történik, mert nem érdekel, de unalmas, klasszikus happy end lenne ha összejönnének, több 1000000 film végződik így és a könyököm jön ki, csakis ezért mondtam.

2014. jan. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

3:Nem rosszból mondtam!:DDD

Hát igen...jó...klasszikus,de ennek legalább jól áll...vagyis nagyon bízom Bruno Heller-be,hogy nem valami spanyol zsuscsínó sorozathoz hasonlóan fognak összejönni..:D

2014. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

06×16 - Violets promóciós képek *____*:'))

[link]

2014. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!