Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kör2 durvább, mint a kör1?...

A kör2 durvább, mint a kör1? vagy mennyivel másabb?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen láttam, de ha jól emlékszem, akkor a sztori laposabb volt, viszont voltak ijesztőbb jelenetek mint az elsőben. Az első rész mindenképpen hatásosabb volt.
2013. dec. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ha nagyon félni akarsz nézd meg az eredeti japán verziót :)

http://www.youtube.com/watch?v=Mt1WuNOl2Lk

2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem nem durvább a 2 mint az 1.

A 2-ben csak annyi történik, hogy Rachel és Aidan(a fia) elköltöznek Seattle-ből egy kis falusi házba. Aidant újra gyötri Samara.

Egy fiú megnézte a videót és Samara 7 nap múlva megölte. Rachel újra nyomozni kezd,elmegyen a Morgan tanyára, és felkeresi Evelynt, Samara szülőanját. Amikor Rachel megkérdezi, hogy hogyan játszhatná ki Samarát, Evelyn azt tanácsolja neki hogy: Legyen jó anya, és figyeljen a gyerekére. Rachel azt álmodja, hogy csak úgy szabadulhatnak meg Samarától, ha Rachel vízbe fojtja Aident. Rachel meg is teszi:( Majd Samara kiemelkedik a vízből. A végén meg az van, hogy Samara berhúzza Rachelt a tv-n keresztül, és valahogy bekerülnek a KÚTBA. Rachel kimászik a kútból, és rázárja Samarára a kút fedelét. Majd Rachgel rátalál arra a sziklára, ahonnan Anna Morgan a halálba vetette magát. Rachel Aidan hangját követve leugrik a szikláról, és visszakerül a nappalijukba. Hát ennyi. Szerintem nem annyira félelmetes.

2013. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!