Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legszomorúbb anime?

MuSky kérdése:

Legszomorúbb anime?

Figyelt kérdés
sorozat,film is lehet csak valami érzelmes/megható de lehetőleg ne csak sima szerelmi story hanem valami több, vagy másabb annál :D
2013. dec. 19. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Elfen Lied (szerelmi sztori, de elég egyedi módon, és egyben a legdepresszívebb mű amit láttam)


Hotarubi no mori e: rövid, kb egy órás mozifilm, ez is szerelmi sztori, de talán a legjobb a témában


Hotaru no haka: ez is nagyon szomorú mozifilm, egy testvérpár élete a háború alatt.


Filmsorozat ami tele van szomorú, és nagyon jól működő drámai elemekkel az a Doctor Who, de annyi "gond" van vele, hogy szinkronnal élvezhetetlen, és az alaphangulat nem szomorkás. De elég sok drámai szál van benne.


Szomorú filmsorozat még a Dr. House is, de nyilván nem csak erről szól. Tele van jó poénokkal, ugyanakkor nagyon erős karakterdráma leng körbe szinte minden részt.


Filmnek tudom mondani a Halálsoront, A boldogság nyomábant (Will Smith film, de meglepően jó) és hirtelen ennyi.

2013. dec. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi az ajánlásokat ^^ ezek közül csak az elfen liedot láttam az az egyik kedvencem ha a többi is ilyen jó akkor el leszek a héten :DD
2013. dec. 20. 17:04
 3/6 Nirata ***** válasza:

ezek nem a legszomorúbbak, és nem mindegyiknél a drámaiság a lényeg, inkább a hangulatuk, néhol szomorkás, vagy nyomasztó:


-zetsuen no tempest the civilization blaster

-death note (számomra nyomasztó és néha szomorú is volt, de nagyon jó)

-trigun

-fullmetal alchemist brotherhood

-vampire knight

2013. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
CLANNAD, Air, Kanon, Angel Beats!, 5 centimeters per second. Ezeken mind bőgtem.
2013. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ghost Stories van egy két szomorú története A végén mindig gombóc volt a torkomba.


sorozat:

The Walking Dead? Myomasztó hangulat olykor-olykor vesztenek el jó embereket.

2013. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ano Hana
2013. dec. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!