Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Házimozi Probléma megoldása?

Házimozi Probléma megoldása?

Figyelt kérdés
2004-ben vettem egy Hyundai házimozi rendszert 5.1-es hangzással. Az a gondom, hogy dvd-ét nem játszk le de csak azt amin film van. A zenei dvd-ket,cédéket lejátsza. Mi lehet a gondja? Olyan megoldást csináltam, hogy egy újabb Hyundai lejátszótt kaptam ismerősömtől amit rákötöttem a hangfalra a házimozit pedig átrakom AV-re így 5.1-es hangzásban élvezhetem a filmeket igaz most 40-es hangerőn szól , régen elég volt a 10-esen.
2013. dec. 19. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy irod ki dvd-re a filmet?Divxes-e a dvd lejatszod?

Meg mielott mekerdezned hogy mi is az a Divx.

Az egy tomoritett fajl,mondjuk egy 5 GB-os filmbol letomoritik 700 mb-ra,vagy 1.34 gb-ra,ha a dvd nem divx-es,ezeket nem fogja leolvasni,csak a dvd-filmet irsz a lemezre,vagyis 4.30 gb-osat,es azt sem akarhogy,benne kell lennie ket mappanak,Audio_TS es Video_TS(ebben tobb feldarabolt fajl van).

2013. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:

Habar az is igaz,hogy a tomoritett verzio mas lesz mint az eredeti,fekete vaszon lesz felul-alul,romlik a kepminoseg.

Amit ajanlok:Egy ismerostol kerj el egy eredeti filmet(amit uzletbol vasarolt),es azzal probald ki. :D

2013. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!