Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Nana c. animének szomorú...

A Nana c. animének szomorú vége lesz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd végig...
2013. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
attól még kíváncsi lehetek rá és normális válaszokat várok ne olyanokat hogy nézd végig,ha a végére érsz megtudod stb stb
2013. dec. 21. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak annyit mondok , h igen sajnos!

Nem akarom elárulni mivan a végén

2013. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sakura:$$ ***** válasza:
Igen elég szomorú. (szerintem) :'((
2013. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése, nekem mondjuk széttört a szívem. Bár nagyon befejezetlen, olyan üres űr érzésem volt a végén. Lényegében nem csak konkrétan a vége szomorú, hanem már a vége fele lévő 5-6 részben sejteni lehet, hogy mi lesz. Én kibőgtem a szemem, de nem bántam meg, nagyon elgondolkodtató, és ha úgy vesszük Nana reális döntést hoz.
2013. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszett és nincs is normálisan befejezve, de nem pont szomorúnak nevezném. De jónak se jó vég, már szerintem.
2013. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mangában bár benne van ez a rész, és szomorkás hangulata van, [[[[spoiler]]]] ezt követően Hachi és Nana még találkoznak, beszélgetnek, egyebek... úgyhogy a kapcsolat nem szakad meg köztük úgy, ahogy azt pl. én elsőre gondoltam, csak az anime sugározza ezt a hangulatot.
2014. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!