Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te megnéznél egy olyan filmet...

Te megnéznél egy olyan filmet amiről rosszakat ítnak, de érdekesnek tűnik?

Figyelt kérdés

Vélemények: [link]

A film: [link]

Bizonyos Asylum a gyártó.



2013. dec. 29. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában igen, de most azt kell, hogy mondjam, nem. (Már láttam.) Ha érdekel ez a sztori, nézd meg inkább az Omen-t. Sokkal jobban jársz. :D
2013. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már párszor volt olyan, hogy megnéztem ilyen filmet, de mindig rosszul jártam, úgyhogy nem. Ezt a filmet nem láttam, de nem is nézném meg a vélemények alapján.
2013. dec. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiképen sem, kivétel ha ismerem a főszereplőt.

Pl:


Ez az a hely

(This Must Be the Place, 2011) [link]


A 3-as átlagához képest egy kitűnő film, merem ajánlani az igényesebb ízlésűeknek.

2013. dec. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megnézném, de csak ha tényleg érdekel. Mondjuk az Ideglelés Csernobilban c. filmről mindenki le akart beszélni, mégis megnéztem, mert érdekelt a téma. Tényleg nem a legjobb film, és el van túlozva, a háttért is kialakíthatták volna jobban, de annyira azért nem volt rossz, mint amit mondtak róla.
2014. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki a jó halált érdekel hogy ki mit mond? Érdekesnek tűnik? Nézd meg! Én csak azért is megnézném. xD Amúgy nem kell adni mindig a véleményekre, az én kedvenc sorozatomat is pl. tökre lehúzták egy ilyen helyen az "okos hozzászólók", de nagyon nem érdekel, én tudom hogy jó és kész. Ennyi. Különben is, ez nem tükröz semmit, hidd el, van olyan aki direkt többször hozzászól más néven stb, csak azért, hogy lehúzza a filmet, mert neki nem jött be.
2014. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!