Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Perselus Pitonnak milyen...

Vörös98 kérdése:

Perselus Pitonnak milyen mumusa lenne? [Harry Potter]

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy 16 év alatt körülbelül ezredjére olvastam el a Harry Pottert + néztem a filmet is. És láttam valahol egy fórum bejegyzést, hogy a patrónusa azért őzsuta mert és pont. de azt is boncolgatták, hogy milyen lenne a mumusa. Mint a 3. részben Lupinéknak. Hogy szerintetek kinek vagy minek az alakját venné föl?

2013. dec. 30. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
jó kérdés. kár hogy nem derül ki a könyvekből. az se nagyon derült ki, hogy mitől félt a legjobban.
2013. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Lily-nek is őzsuta volt a patrónusa. Pitonnak a Lily iránt érzett szerelme miatt lett őzsuta a patrónusa.

Míg Lily élt szerintem az ő halott alakját vette volna fel, de az ő halála után ötletem sincs, hogy mivé alakult a mumusa, hiszen elvesztette az élete értelmét, az egyetlen embert, aki fontos volt neki. Talán még a halott Harry jöhetne számításba. Igaz őt utálta, de Dumbledore-nak, Lily emlékére tett fogadalma nagyon fontos volt neki.

2014. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zsebeskriszti válasza:
32%
Szerintem akár Voldemort is lehetne a mumusa mert ő ölte meg Lily-t (mintahogy a végén őt is).
2014. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Voldemort nem lehet a mumusa mivel nem félt tőle, folyton kémkedett utána, és hazudott neki ezt más nem tudta volan megcsinálni Dumbledore-nak.
2014. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is a halott Potterre tippelek,szerintem a Lilynek tett ígérete volt neki a legfontosabb.
2014. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mgymester ***** válasza:
0%
Egy szellem Lily aki meg akarja ölni őt.
2014. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a halott Harry mivel Lily meghalt és így már nem sok minden maradt amit fél elveszíteni csak a Lilynek tett ígérete maradt hogy megvédi a fiát bár mennyire is utálja.
2015. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!