Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alkonyatból Cullen-éknek...

Az Alkonyatból Cullen-éknek honnan van olyan sok pénzük?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, volt idejük felhalmozni a sok pénzt, meg gondolj bele, nem kell enniük (ha jól emlékszem).
2013. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Több száz évük volt gyűjteni.

Carlisle folyton orvosként dolgozik.

Edward (ha jól emlékszem)50 évente megörökli szülei vállalatának millióit.

Alice tőzsdézik, látja előre a tőzsdemozgásokat.

Rosalie eleve gazdag családból származott, biztos ő is örökölt valamennyit.

Jasper is biztos csinál valamit, mert ugye a negyedik részben volt az az alak aki a hamis útleveleket adta Bellának, ezeket az ügyeket ő csinálja és Bella mondta is hogy ő veszi át az üzleti ügyeket, mert nem akarja hogy az az emberke szívrohamot kapjon.

Esme lehet hogy néha lak berendezik. (bár ez már az én agy szüleményem)

Emmett meg... hát lehet hogy néha vadászik. :D :D

2014. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 réka:) ***** válasza:
Az, hogy Jasper helyett Bella intézi az ügyeket arra vonatkozik szerintm hogy ő veszi, rendeli a hamis igazolványokat mert az nekik kell úgyhogy arra csak költenek. de igy is épp elég a tőzsde és az idő
2014. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én még annyit fűznék hozzá hogy Edward is el szokott menni tőzsdézni mert hallja ha valaki elakar adni vagy venni akar. Én meg csak Edwardról és Alice tőzsdés üzleteiről tudtam plusz még a bankban is kamatozik a pénzük.

És még nem biztos de mintha emlékeznék hogy még azzal is viccelötek hogy megvehetnének egy saját országot mindennel együtt.

2014. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jól keres az apuci XD <3
2014. júl. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!