Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gondoljuk tovább a twilightot....

Gondoljuk tovább a twilightot. Mizujs Cullen családdal mostanság? ;DD

Figyelt kérdés
Bella és Edward boldogak meg van a kis porontyuk és eltelt erős félév a film óta. Nos szerintetek hogy vannak mit csinálnak? bárkiről mesélhettek ez egy ilyen "játékos kérdés" :) kíváncsian várom

2013. jún. 22. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Remélem hogy Lestat lemészárolta mindet.
2013. jún. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
A Penge végzett velük. Igen, a csecsemővel is.
2013. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem hogy lehetne ennek a történetnek folytatása hisz elvégre Jacob vérfarkas Reenesme pedig vámpír álítólag utálniuk kellene egymást.Meg hát Jacob meddig fog élni? És ennek a románcnak egyáltalán örülne-e a Volturi.
2013. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
öm izé rühellem a filmet ne hidd hogy nem xd de azt mondják ha bevésődik egy vámpírnak v mi... izé nah akkor nem bánthatják . igazából az emberek fantáziájára vagyok kíváncsi... Pl szerintem bella és edward tuti kiszeretnek egymásból mert nekem ne mondják h örökké imádni fogják egymást. no és akkor mi lesz?
2013. jún. 24. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Esme és Carlisle is elég rég óta szeretik egymást.
2013. jún. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

jaj ti k*rvák ne pontozzátok már le Lestat-ot!!!!


xD

2013. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
biztos vagy benne hogy itt pontozták le?
2013. jún. 25. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Bella és edwárd nem fog 'kiszeretni' egymásból mert a vámpírok örök létükben mindig egyetlen vámpírba(vagy emberbe)szerelmesek és a szerelmük örökké tart és ha az egyik meghal akkor a másik nem tud másba bele szeretni.


Amugy engem inkább az érdekelne milyen lett Jacob és Reneesme gyereke.

2013. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Meglátogatta őket Buffy...
2014. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%

A Twilight írója azt nyilatkozta,hogy Bella,Edward vagy Jacob meg fog halni,és ezt ki is fogja írni a blogjára..

Nagyon remélem,hogy Bella fog megdögleni-.-":S

2014. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!