Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan film ami egy fiú...

Van olyan film ami egy fiú átalakulását dolgozza fel?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy fiú, aki önismereti zavarokkal küzdd, szociális fóbiája van, vagy túl zárkózott és a lányok terén sem kimagasló a helyzete, de valami történik, vagy elhatározza hogy nem jó ez így, és a film végéig egy új ember lesz belőle?

Próbáltam ilyen értelmesen leírni.Van ilyen film?



2014. jan. 3. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló az Egy különc srác feljegyzései c. film. Nagyon jó!! :) Kétszer is megnéztem, sőt el is olvastam könyvben.
2014. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen én is az Egy különc srác feljegyzéseit akarta írni elsőnek. mert ez a elgjobb a másik két film sem rossz.


Nyomás alatt- amelyikben Emma Roberts is játszik asszem 2 film is van ezzel a címmel.


Rokonlelkek-szintén szerepel benne Emma Roberts


Nagyszerű még a Skins című sorozat(magyar fordításban Spanok) természetesen a britt, az amerikai nekem nem tetszik.

2014. jan. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az új fiú
2015. márc. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!