Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel-nappal Budapest nézők!...

Éjjel-nappal Budapest nézők! Nektek mi a véleményetek? Én nagyon kíváncsi volnék erre.

Figyelt kérdés

Szerintetek a benne szereplő színészek mennyire színészkednek? Mert ahogy elnézem, nagyon könnyen azonosulnak az általuk eljátszott karakterek személyiségével. A való életben is ilyen tapló, paraszt, r.ibanc, idegesítő, kétszínű, ostoba emberek, akik játszanak a sorozatban, vagy pont ezt hívják színészetnek, profi színjátéknak?

Nagyon kíváncsi vagyok erre, nektek mi a véleményetek?



2014. jan. 4. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez még egy hatalmas túlzással sem mondható profi színjátéknak, hiszen ezek nem színészek. Ezek utcáról összeválogatott emberek (most is jelentkezhet bárki). Mégcsak szövegkönyv sincs!

Csak hogy be tudd pozicionálni a szintet; hozzájuk képest még a Barátok Köztös rettenetek is képzettnek mondhatók, és ezzel mindent elmondtam.

2014. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a való életbe is ilyen hulladékok, de hát mit vársz attól, aki egy ilyen szenny műsorba jelentkezik? Hogy profi? haha...
2014. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig reménykedtem, hogy a való életben nincsenek ennyire szánalomra méltó emberek. :') Tévedtem.
2014. jan. 4. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos épp a való élet inspirálja az egészet, hiszen fikciós reality.
2014. jan. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is ezt gondoltam valószínűbbnek, de mivel igen szélsőségesen rossz személyiségek is vannak benne, azt gondoltam talán még rájátszanak, de akkor ezek szerint nem. Igazatok van, köszi a válaszokat.
2014. jan. 5. 12:25
 6/9 anonim válasza:

ezek szerint akkor nincsen előre megtervezett szövegük amit meg kell tanulniuk. hát így könnyű.

és azt tudja valaki hogy kb mennyit keresnek ezek az emberek az éjjel nappal budpestbe?

2014. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
500.000/hó
2014. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 akosrakos ***** válasza:
Az bruttó vagy nettó, de szánalmas, hogy egy ilyen mély szintű szarért fél milliót kapnak, míg más egy két diplomás vezető és kevesebbet keres!!
2014. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nettó.

Hát igen, a média mindig is jól fizetett.

Mindezek mellett ők még mindig a legkisebb halnak számítanak..

2014. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!