Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok ajánlani jó német vagy...

Tudtok ajánlani jó német vagy skandináv filmet?

Figyelt kérdés
Unom a sok hálivúdi sz.rt, happy end, minden fekete vagy fehér. Nagyon tetszett a Tetovált lány trilógia, most láttam a Szabadesést. Ajánlanátok még filmeket, amiket érdemes megnézni?
2014. jan. 7. 09:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Ádám almái. A legjobb északi film.

Top 10-emben is benne van,

2014. jan. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt láttam. :-)
2014. jan. 7. 09:47
 3/15 HalkHogen ***** válasza:

skandináv:


Engedj be!

Dina vagyok

Lilja 4-ever

Egy jobb világ

Könyörtelenek

Ördögsziget

Fejvadászok

Vadászat (Jagten)

Testvéred feleségét



német:


Das Boot

A mások élete

Ameddig a lábam bírja

A hullám

2014. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A hullámot épp most töltöttem le, a többit is keresem. Ezek neked mind tetszettek?
2014. jan. 7. 11:08
 5/15 A kérdező kommentje:
A testvéred feleségéből nem csináltak amerikai verziót is? A tetovált lány is remek volt, nem értem, miért kell mindent amerikanizálni, mondjuk csak az eredetit láttam.
2014. jan. 7. 11:10
 6/15 HalkHogen ***** válasza:
90%

A Könyörteleneket nem láttam, a többit igen, Nyilván azért írtam ide, mert nekem tetszettek. A vadászat valami egészen pazar, de a többi is igen jó film szerintem.


Ha tanácsolhatok valamit: próbáld meg feliratosan beszerezni őket, úgy az igazi.


Igen, a "Testvéred feleségét"-ből csinálták az amcsik a "Testvérek"-et. Nem is volt olyan jó persze. Közel sem.


Sajnos már az Engedj be!-t is "megcsinálták"... Pont tegnap adta a tévé az amerikai változatot. Biztos elmegy, de az eredeti gyerekszínészeket meg a hangulatot úgyse tudják felülmúlni.

2014. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor a Vadászattal kezdem.
2014. jan. 7. 14:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Amiket a 3-as írt, azokat mind láttam, és mind nagyon jó.

Amik nekem még eszembe jutottak:

Hogy szeretsz?

Zöld hentesek (ha az Ádám almái tetszett, akkor ez is fog :D)

Tűz esetén

Edukators

Free Rainer

Egy mukkot se!

A híd (bár sorozat, de nagyon jó)

Hawaii, Oslo

DeUsynlige

Prágai történet

Szörnycsütörtök

2014. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nagyon jókat írtak a többiek is, ami még jó és nem írta senki az Elátkozott város (Pusher) trilógia (Niclas Winding Refn mind a 3!), iszonyú jó!


illetve németből a Lé meg a Lola, a Kísérlet és a Berlin Calling kimaradt.

2014. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Azok közül láttam még párat, amit felsoroltatok. És a vadászat is kipipálva. Bár a pazar szó nem nagyon illik rá, de tetszett.
2014. jan. 7. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!