Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fekete hattyú?

Fekete hattyú?

Figyelt kérdés
Mennyire "ijesztő", nyomasztó ez a film?
2014. jan. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztőnek nem mondanám. A tudatnak van nyomasztó hatása, hogy valaki mennyire elszánt, maximalista és ennek a végkifejlete.
2014. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sándorjános ***** válasza:
Vannak benne elég kreatív pillanatok, például amikor a skizofrénia megmutatkozik. A főszereplő óriási teher alatt van, keveset alszik, gyakorol és fel kell venni egy olyan magatartást, ami egészen idegen tőle, ennek hatására alakul ki skizofrénia benne. Pl. Olyanokat képzeleg, hogy tollak nőnek a hátán, vagy az édesanyja diadalfalán a képek elkezdenek üvölteni, sikítani. Nem túl ijjesztő, de még mindíg jobb, mint sok balek B-C kategóriás horror film, amikben 1. Pocsék és klissés a sztori (Fiatalok kirándulnak és bumm... egyszerre megkezdődik a mészárlás) 2. Nevetséges módszerekhez folyamodnak, hogy megijjesszék a nézőt (Tocsogó paradicsomlé, szarrá maszkolt gyilkos, láncfűrész, kampó, gázpalack és az ütleg teljes eszköztára...). Számomra egyáltalán nem volt nyomasztó, inkább érdekfeszítő és néhol félelmetes. szerrintem nagyon jó 4/5 szivecskére pontozom.
2014. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de akkor egy 14 évesnek még nem kellene megnéznie, jól gondolom?
2014. jan. 9. 22:20
 4/7 sándorjános ***** válasza:
Nem igazán, max ha szülői felügyelet is van, és jól bírják az érzelmi terhelést, valamint nem félősek.
2014. jan. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem, értem, köszönöm. :)
2014. jan. 9. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem arról van szó, hogy azért nem kéne, mert félni fog, hanem mert nem fog tetszeni neki, mert nem fogja érteni és mert érzelmileg még nincs rá felkészülve, ezért felesleges most megnézni, majd pár év múlva, amikor már tetszeni is fog!



amikor gyerek voltam a szüleimnek elég nagy videó gyűjteménye volt és sok mindent megnéztem, amit nem lett volna szabad (napközben, amikor nem voltak otthon), mert azt hittem biztos horror, de egy csomót nem értettem, untam, stb. és utána nagyon sokára szántam rá magam, hogy újra megnézzem ezeket, mert rossz élményem volt róluk.

2014. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én 14 éves vagyok, és most öt perce néztem meg ezt a filmet. Hatalmas élmény volt nekem. Tényleg elég nehéz film, bizonyára én sem értettem mindent belőle, de ami eljutott az agyamig az nagyon tetszett. Nekem nyomasztó volt. Úgy éreztem, hogy a filmből folyamatosan árad a feszültség. Nem mondanám félelmetesnek. Ha úgy érzed, hogy érzelmileg nem vagy felkészülve egy komolyabb filmre akkor ne nézd meg. Mindenképpen várj vele még egy kicsit. Viszont ha erős az idegrendszered, és úgy gondolod már kész vagy megnézni egy jelenősebb filmet, akkor nagyon ajánlom.
2014. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!