Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking Bad (Totál szívás)...

Breaking Bad (Totál szívás) 5. évad felirat?

Figyelt kérdés
Szeretnék kérni egy olyan magyar vagy angol feliratot (felirat packet) amiben feliratozza a részek "elejét" is. Ugyanis nem tudom kinek milyen, de nekem a részek elejénél benne van az a "Last season on amc's Breaking Bad.." cuccos ami a sorozatoknál tv-ben benne szokott lenni, ugyebár lejátsza az előző részek elejét. És én csak olyan feliratokat találok a neten amikben nincs benne ez, ennek köszönhetően nálam elcsúszik az egész kb olyan másfél perccel. Ha valaki tudna nekem egy oldalt mutatni ahol ezt így le tudom szedni vagy meg tudom szerezni azt nagyon megköszönném!:) Akár privátban akár válaszként.

2014. jan. 10. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez furi, mert én elsőre olyan felratot találtam, amiben ez benne van.... De én egyenként töltöttem le hozzá, nem pakkban. Honnan töltötted le a feliratot? Én ezeket javaslom: feliratok pont info, hosszupuska feliratok.
2014. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezer hála kedves válaszoló:D feliratok pont hu-ról sikerült a jót leszedni:D Köszi:)
2014. jan. 14. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! Örülök hogy segíthettem! ;)
2014. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!