Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem mondani olyan...

Annie97 kérdése:

Tudtok nekem mondani olyan filmeket ami egyszere romantikus, dráma és vígjáték?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Levélben irt szerelem?
2014. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A dráma egy párbeszédes színpadi műnem, aminek a vígjáték az egyik műfaja. Ezért a romantikus vígjátékok mind a dráma kategóriába is sorolhatóak.



A Generális egy erős helyzetkomikumra épülő (burleszk) erős drámaisággal, a hős tetteinek megfontolásával is játszik szerelmének bizonyításaként és a szerelmének megmentése érdekében. Tudom ajánlani! ,-)


Amelie csodálatos életében a karakter romantikus fejlődését is láthatjuk a megtett színpadias cselekménysoron túl.


A Szerelem és egyéb katasztrófák humorosan játszik a filmben megvalósítható elemekkel, miközben egy romantikus történetet próbál nem túl nyálasan tálalni. Meglepően élvezhető volt.


Sparrow Dance - Ugyan magyar szinkron megjelenéséről nem tudok, de itt a két főszereplőnél kialakult romantikus viszony lesz az, ami megmenti egyiküket a személyes tragédiától ezzel is bizonygatva, hogy a szerelem mindent le tud győzni.

2014. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lesz ez még így se!

(As Good As It Gets, 1997) [link]


Benny és Joon

(Benny & Joon, 1993) [link]


Csokoládé

(Chocolat, 2000) [link]


Minden végzet nehéz

(Something's Gotta Give, 2003) [link]


Terminál

(The Terminal, 2004) [link]

2014. jan. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!ezek közül most már tudok válogatni!!!
2014. jan. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!