Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Doctor who fanok! Mi történt...

Doctor who fanok! Mi történt volna szerintetek, ha a The Stolen Earth-Journey's end-ben a doki normálisan "átregenerálódik" 11-esbe?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy hogyan reagált volna a többi szereplő (Rose, Sarah, Jack.. stb.), és mi lett volna a történet végkifejlete? Én Rose arcát megnéztem volna. Ő és a 11-es...

:-)



2014. jan. 13. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hat igen..ez a resz irojatol es rendezojetol fuggott, s biztosan kitalaltak volna valami frappans dolgot
2014. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rose biztos, hogy össze lett volna törve. Éppen hogy visszakapná 10-t, erre rögtön el is veszíti. Nem emlékszel, hogy az elején, mikor 9-ból lett 10, mennyire kétségbeesett és bizalmatlan volt vele szemben? Mindenesetre ha nem zárta volna be azt a regenerációt a kézbe, Donna és a Tardis is meghaltak volna. Nélkülük viszont a dalekokat sem tudták volna legyőzni, ha emlékszel, a végén Donna oldotta meg a helyzetet.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre, szerintem Jack jól fogadta volna, Sarah Jane furán, Rosenak nem tetszett volna, Marthanak igen, Donna meg a szokásos módján adott volna hangot a csodálkozásának :D

2014. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!