Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek még a Dream High-hoz...

Lilowada kérdése:

Ismertek még a Dream High-hoz hasonló sorozatokat?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be és nagyon tetszett, tudom, hogy van 2. évada, de arról nem hallottam túl jókat ezért nem tervezem elkezdeni. Tudnátok még ehhez hasonló táncos, zenés doramákat ajánlani esetleg?

Előre is köszönöm. :)



2014. jan. 18. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megnézheted a 2. évadot. Nekem jobban tetszett, mint az első. Ami még ilyen zenés, az a You are beautiful, Heartstrings, Kpop Ultimate Audition, Full House Take 2, Monstar, Shut Up Flower Boy Band.
2014. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én megnéztem a dream high 2-t,de nekem nemtetszett.. kövezettek meg de sztem írtó fos volt,mármint a szőke főszereplő srác persze istenien festett meg a 3 csajnak is írtó szép hangja volt de ennyi ,ezt leszámitva rossz volt

a You've fallen for me-t imádtam,nagy kedvenc <3 és a you're beautiful is igen igen jó. a K-pop extreme survival is rajta van a topp listámon.a monstar az nekem elmegy kategória. a shut up flower boy band-et első résztől nem nétem tovább és nem is fogom,met már akkor nemtetszett

ui:ez az én saját véleményem,nemtudom érdekel e vagy vmi csak gondoltam leirom h ha nemtudsz dönteni melyiket nézd vagy akármi.. + unatkozom is szóval :D

2014. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!