Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az Éjjel-Nappal...

Ti szeretitek az Éjjel-Nappal Budapest-et?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon idióta és népbutító műsornak tartom.
2013. máj. 14. 22:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tv-t se nézek :D. De ahogy hallom a sok tinipics*t beszélgetni a vonaton, jó nagy agyfasz műsor lehet.
2013. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen szeretem. Igaz hogy egy idióta, hülye műsor de könyörgöm! Miért nem lehet csak hátradőlni és élvezni, kikapcsolódni kicsit?
2013. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ki nem állhatom, főleg mikor azok a ribancok sikítoznak, ordibálnak meg sajnáltatják magukat + csak a szexről szól és az engem nem érdekel.
2013. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen műsorokat nagyon nem.
2013. máj. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Na.jó látni,hogy még vannak értelmes emberek.Kivéve a 2.
2013. máj. 15. 15:59
 6/21 Rentai válasza:
Imádom :D Annyit szoktam röhögni rajta. Ennyi hülyét
2013. máj. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Mocskos, népbutító, idegesítő, nagyjából ezek a szavak jutnak róla az eszembe. Sajnos anyám is ezt a xart nézi (elnézést), nem tudom elhinni, hogy mit szeret benne.

10-szer elmegyek a TV előtt. Nagyjából 8-szor veszekedés van benne, és 2-szer szex(uális témák). Ennyit ér az egész. Hogy az idióta dumáikkal mossák az emberek agyát, arra tanít, hogy foglalkozz mások magánéletével, problémáival... Ahogy anyám is ezt tanulja belőle.


Azt még jobban "bírom", hogy ha valami "érdekes" történik benne, akkor a Facebook (a másik marhaság) tele van vele, hogy "jajjj így a halacsaka, meg úgy a halacska, megmentették a halacskát"... most ez a divat, az aktuális téma.

Azt nem értem, hogy miért kell ennyi mindenkinek kiírnia az üzenőfalára ugyanazt?


Ez a véleményem róla: HÜLYESÉG!

2013. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek.Maximálisan igazad van.
2013. máj. 16. 13:13
 9/21 anonim válasza:

Én rosszul vagyok ezektől és komoly baj van azzal aki ezt nézve kikapcsolódik!

Kikapcsolódáshoz igyál meg egy felest ne ezt a szenny műsort nézd!

A saját életünket kellene élnünk nem azt nézni hogy a sok majom hogy rivalizál meg veszekszik (pénzért)!

Szomorú hogy az embereknek ez kell és amíg ez így marad jönnek az újabb és újabb népbutító "szennyek".

2013. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Full igaz
2013. máj. 21. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!