Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a karácsonyi...

Mi a címe ennek a karácsonyi filmnek?

Figyelt kérdés
Én magam nem láttam, de a történet valami hasonló: egy házaspár elveszíti a fiát a háborúban. Karácsony éjszakájára befogadnak egy katonát, akit az apa megkér, hogy a feleségének, és a lányának mondja azt, hogy ismerte a fiút, és meséljen róla. Idő közben furcsa dolgokat vesz észre a férfi, ami erősen a fiára emlékezteti, konkrét dolgokat - mintha fiú karácsony éjszakáján ennek az idegennek a képében térne vissza a családjához. Nagyon szeretném megnézni a filmet, de sajnos nem emlékeznek a címére. Tavaly, vagy tavalyelőtt Szenteste adta az M1, az M2 vagy a Duna. :)
2009. dec. 2. 23:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, gyorsabban járt a kezem, mint az eszem... Most láttam egy filmet, ami nagy hatással volt rám, ezért akartam márisazonnal megtudni, mi ennek a filmnek a címe. Megkerestem az M1 tavaly karácsonyi tévéműsorát, a film címe A karácsonyi látogató. Ha esetleg valakit érdekel. :)
2009. dec. 2. 23:58
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
köszi ezt megkeresem érdekes történet.
2009. dec. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!