Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresem már régóta ezt a...

Keresem már régóta ezt a filmet! Help aki ráismer?

Figyelt kérdés
A történet arról szól hogy egy srác amerikában egy egyetem előtt egy lehetőséget felajánl hogy bárkit elvisz autóval mert utazik haza. Egy lány lesz az utastársa akivel egy rossz útra kanyarodnak le, kicsúsznak és a hó fogságába esnek és ott kisértettek furcsa dolgok veszik körül őket, közben elfogy a kocsiból a benzin ételük sincs lassan megfagynak. Ez egy emlékeim szerint kanadai misztikus, horror. Légy szíves aki ráismer a filmre írja meg nekem!! Pls. Very Thx!
2014. jan. 21. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Karácsony van a filmben? Mert ha igen akkor a Dermesztő szél
2014. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen igen karácsonykor megy haza a srác!! Már rákerestem a címre ez a film!! Ezer köszönet! :) Az volt a baj hogy én valami sötétség vagy éjszaka szóra gondoltam a címében. Még egyszer köszi!
2014. jan. 22. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen!Amúgy még 2009 nyarán láttam ezt a filmet Horvátországban,az HBO-n és én is kerestem ezt a filmet,erre egy éve nem leadta a Pro4? :)
2014. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!