Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Minek van ilyen sok detektíves...

Minek van ilyen sok detektíves krimi sorozat?

Figyelt kérdés
Amiben hullákat meg gyilkosokat mutogatnak. Nekem ilyen alap előfizetésem van, amiben story4 meg ilyenek vannak. Minden második csatornán rendőrös krimi van! Ezt direkt csinálják hogy hülyítsék az eleve buta népességet?? Ezt sugallja számomra: "Nagyon jelentős probléma a gyilkosság és a bűnözés, ott ólálkodnak minden bokor alján, akit csak a nagyszámú, hős nyomózhatóság tud megfékezni." Csakhogy ez nem igaz. Nincs annyi gyilkos mint amennyit sugallnak. Amikor a legtöbb embert még a ponty horgászata is jobban érdekelne du. 4 kor mint valami sorozatgyilkos.

2014. jan. 22. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert van rá igény.


"Nincs annyi gyilkos mint amennyit sugallnak."


Csak hiszed. Nap mint nap hallani a hírekben, hogy ezt és ezt megölték stb. És itt Magyarországon!

2014. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kamu az egész, de rohadt jó krimi sorozatok vannak, persze nem tudom milyenek amiket a tv ben adnak, mert nem tv zek... Nem kell mindig mindent komolyan venni, csak nézni és szórakozni rajta, hisz a legtöbb film és sorozat egy nagy kamu.
2014. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt is megjegyezném plusszban, hogy a krimi sorozatok előnye, hogy egy rész egy esetről szól, a folytonos sztoriszálak elhanyagolhatók, sőt van, ahol nincs is olyan, pl.: Columbo, Derrick. Bármikor bekapcsolódhat egy ember, anélkül élvezheti az ötödik évad tizedik részét, hogy megnézte volna az előzőeket. Ha mondjuk valaki két műszakban, vagy akár háromban dolgozik, akkor ez nem elhanyagolható szempont.
2016. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!