Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz folytatása az Elveszett...

Anonymus84 kérdése:

Lesz folytatása az Elveszett lány (Lost girl) sorozatnak?

Figyelt kérdés
A 4. évadot most adják Amerikában, 5. évad is lesz?

2014. jan. 4. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs még róla hír, szerintem lesz. Nagyon jó irányba haladnak a 3. évad eleje óta, a rövid évadok jót teszneka sorozatnak. Szóval erős tippként igent mondanék. Azt halkan tenném hozzá, hogy a sorozat kanadai és nem amerikai.
2014. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kanadai, bocsi a bakiért. Köszi.
2014. jan. 5. 21:57
 3/8 anonim válasza:
Lost Girl - 04x00 - An Evening at the Clubhouse (special)részhez ti találtatok feliratot? Mindenki azt hiszi, hogy a4x01 az első része, pedig nem. Bosszantó hogy sehol sem találok.
2014. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 én vagyok én válasza:
lesz!!!:) februar 28 an berendelte a showcase :)))
2014. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az "An Evening at the Clubhouse" én angolul néztem, mert nem találtam feliratom, szerintem ahhoz nincs is. Örülök, hogy végre forgatják az ötödik évadot, alig várom!
2014. ápr. 15. 12:32
 6/8 anonim válasza:
miről szól 00? mert é nem találtam . az összes többi megvolt már :( olyan :( a vége várom a folytatást :D
2014. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor én is az 5. évad után érdeklődtem, rögtön a "gyakorikerdesek"-et dobta be a google. Ezt a kérdést.


"Season 5 will premiere on Sunday, December 7, 2014, at 9 p.m"


Tudom, már elég régi a kérdés, de ha más is esetleg keresné hozzám hasonlóan, akkor itt a válasz :)

2014. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

Itt találsz róla híreket jót és rosszat is :(

2014. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!