Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amerikai Pitéhez hasonló filmek?

Amerikai Pitéhez hasonló filmek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat láttam már,szóval ha tudtok írjátok,de főleg olyat amiről eddig nagyon nem hallani!Köszönöm előre is.
2014. jan. 22. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Superbadet mindenki csak utánzásnak mondja mert ugyanez a tèma de szerintem ezerszer viccesebb ès jobb. Ha nem láttad szerintem tegyèl vele egy próbát mert nagyon jó.
2014. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam :) és szerintem is nagyon jó,én is nagyon sokat nevettem rajta,nálam a pite és superbad egy szinten vannak.Ha tudsz még írj :)
2014. jan. 22. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:

A Cool túrából mèg csak rèszleteket láttam de az tûnik mèg hasonlónak.

Azt nem tudom láttad-e?

2014. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,láttam :) írok pár filmet amit láttam,de ezen kívül még sokat láttam,csak nem jut eszembe: eurotúra,cool túra 1-2,superbad,college,német pite,40 nap és 40 éjszaka,Project X,Pomponsrácok,Kalandférgek 1-3,Ez a Te napod,meg sok más még... :)
2014. jan. 22. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!