Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tim Burton féle Batman....

Tim Burton féle Batman. Lehet, hogy lesz pár buta kérdésem, de azért szánnátok rám pár percet?

Figyelt kérdés

Eddig még csak azokat láttam, amiket mostanság adtak a Viasat3-on (Batman, Batman visszatér, Mindörökké Batman). Most én vagyok a hülye vagy tényleg mindháromban más nővel kavar? Vagy ez nem ilyen egybefüggő sztori?

És az lehet tudni, hogy miért lett leváltva az, aki az első kettőben Batmant játszotta? (Nem rossz kritikaként, de engem személy szerint zavar, ha váltogatják a főszereplő színészét. Mondjuk az "újjal" sincs bajom, ő is fantasztikusan játszotta.)

A harmadik meg az, hogy akkor most Robin tényleg ilyen "idős" vagy a filmben idősebb a színész, mint "kéne"?

Amúgy nagyon tetszett mindhárom film, csak volt pár dolog, amit nem értettem.



2014. jan. 23. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A Mindörökké Batman nem Tim Burton filmje. Ezért nem ugyanaz a főszereplő.
2014. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Antal15 válasza:
Hagyd ezeket nétd meg a Christopher Nolan által rendezett Batman filmeket azok tényleg jók számomra az tette érdekesé Batman világát
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hagyd a kérdezőt dönteni, hogy neki mi tetszik.

Az, hogy neked mi tette érdekessé, teljesen szubjektív. Nolan Batman-filmjei olyan messze járnak a képregények világától, amennyire csak lehet.

2014. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
robint sokfélekepp fel lehet dolgozni de pl ha arra gondolsz volt olyan mikor az volt a lényeg h bruce egy fiatal árva tehetséges fiút vett a szárnyai alá es tette robinna
2014. máj. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj a rendezőkkel, hogy már ők sem tudták eldönteni, hogy Batman-nek ki legyen az igaz szerelme, például a Batman és Robin-ban azt hiszem, ott egy doktor nővel kavar, de ha jól tudom, akkor a képregény sorozatban Talia Al Ghul házasodik össze és lesz egy gyerekük, akit Damian Wayne-nek keresztelnek el és később belőle lesz a negyedik Robin.
2014. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy mindig más nővel kavar hiszen ő Bruce Wayne a milliárdos playboy Gotham leggazdagabb embere. Ja igen összefüggő történet. Engem is eléggé zavart, hogy mindig más volt az aktuális Denevérember. Robin meg elvileg fiatalabb volt a képregényekben és a színész egy kicsit öreg.
2014. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Robint Bruce a képregényekben gyerekkorában vette magához nem ilyen idősen de az igaz a filmből hogy a szülei így haltak meg és azért van mindig más nővel mert megteheti
2017. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!