Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen sorozatok néztek és...

Ti milyen sorozatok néztek és miért szeretitek őket?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Dr House - néztem még régen, de aztán eluntam a 4. vagy 6. évad környékén, addig azért néztem, mert szórakoztatóak voltak a szereplők és szerettem a krimis diagnózis-felállítási vonalat. Egyébként színvonalas sorozatnak tartom, csak nem kellett volna így elnyúzni, a végére nagyon unalmassá vált.


Sherlock - a modern bbc-féle verziót néztem, mert zseniálisak a színészek, és úgy egybevetve eszméletlen színvonalasan van megcsinálva. A karakterek isteniek. Az epizódok minősége egyébként hullámzó. Vannak fantasztikusak és laposak is, viszont a mostani harmadik évad sajna olyan rossz szerintem, hogy már büntet. De az első kettőnek attól még őszinte rajongója vagyok.


Teen Wolf - akciódús, vicces, fordulatos. Mindig meg tud lepni. A szereplők szeretnivalóak, érdekesek. Eddig ez az első olyan sorozat ami nem okozott nekem csalódást az első évadról a másodikra. Nem akar sokat markolni, de sokkal igényesebb és tartalmasabb mint az ember elsőre hinné.


Queer as Folk - mert emberi, hétköznapi élethelyzetekkel és problémákkal, de mégsem válik unalmassá. Néha sok(k) volt de mégis végignéztem az egészet, annyira megszerettem valahogy.



Volt még pár próbálkozásom:

Odaát (pár epizódot bírtam, nem izgatott),

Glee (másfél évadig jutottam, idegesítettek a szereplők),

Hősök (másfél évad, de feladtam, zavaros lett),

Érintés (3 epizód, nagyon vontatott volt nekem),

az amerikai Sherlock-Elementary (10 epizód, de untam, csak BBC-Sherlock pótlék volt),

Merlin (2-3 epizód, nem az én műfajom),

meg mindenfélével megpróbálkozom, de csak a fenti három volt olyan eddig életemben, hogy mindig vártam a következő epizódot és évadot, és nem okozott a folytatásban akkora csalódást, hogy már az eleje is idegesítsen utána. :P

2014. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hannibal-Tortenet,szereplok,minden rendben vele.

Hazudj ha tudsz-Ugyszinten,habar ebben nem kapcsolodnak az epizodok egymashoz mint a Hannibal-ban.

Sherlock(Benedict Cumberbatch&Martin Freeman szereplesevel)szineszi alaktas tokeletes,minden mas is.

A zold ijasz-Akcio van benne,nehol egy kis dramaisag,de csak NEHA,tortenetvezetes is jo,es nem unalmas egyik epizod sem.

Nagyjabol ennyi,a romantikus,vampiros meg varazslos sorozatokat pedig hanyagolom.

2014. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Breaking Bad: hát, egyszerűen a legjobb, amit valaha láttam. Aki látta, tudja miről beszélek.


Bones: régen, a 6. évad végéig szuper volt, ezért nézem még most is, de sajnos nagyon ellaposodott már. Ugyanez vonatkozik a Castle- re.


Elementery- Sherlock and Watson: a főszereplő az egyik kedvenc férfiszínészem, és Lucy Liu is kellemes meglepetést okozott Watson szerepében. Egyébként tetszik ez a kissé sötét hangulata.


Sleepy Hollow és Revolution: kis könnyed kikapcsolódásnak jók.


Tervezem még elkezdeni a Maffiózókat, a True detective- et, és a Hannibált, de nem tudom, hogyan lesz időm rá...

2014. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Grace Klinika:Erdekel az orvostudomany, jo a humora

Dr. Csont:Vannak benne izgalmas folytatasos szalak, valamint a Booth-Brennan paros nagyon jol kiegeszitik egymast

Family Guy,Amerikai fater,Cleveland show:Seth Macfarlene egy nagyagyu beteg poenok,beteg tortenet agykikapcshoz tokeletes :DD

2014. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Supernatural (Odaát) - Tetszik a természetfeletti téma, de elég sok benne a dráma is. A régebbi részeket hiányolom, de most se rossz azért, megnézek minden új részt.


BBC Sherlock - Gatiss meg Moffat hatalmas dolgokat bírnak írni, ahogy összefüggenek a dolgok és Sherlovk rájön, az zseniális. Nagyjából a régi Holmes-filmek modern változata, teljesen napjainkban játszódik. Baromi jó színészeket válogattak a szerepekre, tökéletesen meg tudják őket személyesíteni. Szerintem a harmadik évad is nagyon jó lett, fanservice a javából, de nincs okom panaszkodni :D


Doctor Who (Ki vagy, Doki?) - Mindigis szerettem a sci-fi, időutazás meg okos poénok témát, ez meg mindent megad. 50 éve megy, mert az írók zsenialitásának köszönhetően teljesen le lehet cserélni a szereplőket pár évente. Ebbe ír részeket Moffat, akit az előbb említettem ,az övéi a kedvenc részeim, zseniális a fickó. Tetszik a sorozat sokszínűsége, a kalandok és a rengeteg szerethető szereplő és mellékszereplő.


Game of Thrones (Trónok harca) - Elsőre nem tetszett a témája, nem jött be annyira a középkor-szerű felállás, de ahogy elkezdtem nézni magával ragadott a történet és a szerpelők, három nap alatt megnéztem az összes eddigi részt. Főleg azt bírom, hogy mivel nem a Fox vagy a CW csinálja, hanem a HBO, nem tilos benne káromkodni meg meztelenkedni, így jobban be tudja mutatni, mi is megy ott. A sárkányok meg csak egy extra :D


The Walking Dead - Szeretem a zombis cuccokat, és igaz ezt nemrég kezdtem, eddig imádom :D


Hannibal - A régi filmeket és könyveket is szerettem, ez meg ismételten egy modern változat, picit megcsavarva, de ugyanolyan beteg és izgalmas.


American Horror Story - Beteg, néha gusztustalan és nagyon nyomasztó, de izgalmas az évadonkénti különböző történet, a szálak összefutása és a különleges, természetfeletti dolgok. Ennek az évadnak a boszorkányos témája külön bejön, a második annyira nem tetszett :D


Nézek még olyanokat, hogy Gossip girl, Pretty little liars, Vampire diaries, Skins, Teen Wolf, Adventure time, Family guy meg társaik, de nem rajongás szinten, nem is tagolom őket ennyire :)

2014. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , amiket irtatok abból párat én is nézek :)
2014. jan. 24. 15:37
 7/7 anonim válasza:
Úgy látszik én vagyok a retro őrült :) Poirot, Columbo, Sherlock Holmes, de a régi, Merloce Place, Baywatch, Rex felügyelő :)
2015. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!