Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézi/Nézte itt valaki a...

Nézi/Nézte itt valaki a Bleach-et? És szeretitek? Nekem a kedvenc animém:3

Figyelt kérdés
már 3 éve elkezdtem, de valahogy mindig megálltak, nyárion újrakezdtem, és semmire sem emlékszek belőle :D de most a 250.nél járok, elég sok benne a filler, de nagyon tetszik :D

2014. jan. 26. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nekem tetszett a Bleach, de tényleg az 1. arc ami nagyon bejött Rukia megmentéséig aztán folytattam és tényleg mintha kicsit unalmasabb lett volna a történet...:/ Aztán jön a rengeteg fillér...:| De aztán jön a 2. és a 3. legjobb karakter: Grimmjow és Ulqiorra *.* de most nem tudom mért de meguntam úgy 200valamennyi résznél nem tudom pontosan../amikor átjönnek Aizenék Karakura városba és kopaszkát legyőzik :DDD csak nem értem mért nem használja a bankait/
2014. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
NEKEM IS A KEDVENCEM A LEGJOBB!
2014. febr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!