Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnál segíteni? Van egy rész...

Tudnál segíteni? Van egy rész a New Moon-ban, amit nem igazán értek.

Figyelt kérdés
Az, amikor Alice kezét megfogja Aro, és Alice mondja, hogy látta Bellát vámpírként... akkor ott bevágják, hogy Bella & Edward az erdőben olyan fura ruhákban futnak... Nem igazán értem, hogy mi az isten ez...
2009. dec. 4. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt látja Alice. Tehát ott már Bella is vámpír. :)
2009. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké, oké, ezt értem. de hát milyen hülyeség ez? mi a fenének rohangálnak az erdőben?
2009. dec. 5. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom vadásznak.Bella emberként még gyalogolni sem tud olyan tempóban,mint Edward,nemhogy futni:)
2009. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát, nem t'om... az egész olyan marhaságnak tűnik... ha meg vadásznak, akkor is, miért vannak olyan holmikban?:s xD
2009. dec. 6. 10:58
 5/10 A kérdező kommentje:
háháá:) megkérdeztem a bnőmet, és ő azt mondta, hogy csillogott a testük, mikor futottak, és tisztára lehetett látni. hát érdekes, én nem láttamxD na mindegy. ettől függetlenül még mindig nem értem, hogy miért olyan cuccokban vannak és miért rohangálnak az erdőbenxD
2009. dec. 7. 17:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vadásznak.Az tuti biztos. A könyvben úgy volt,hogy Alice adott rá ruhát...ő nem hiszem hogy felvenne olyat:)))
2009. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A filmben sok minden nem úgy történt,ahogy a könyvben:(
2009. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
még mindig nem tom hogy mi van, de köszi hogy leírtátok, hogy mit gondoltok:P
2009. dec. 9. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
nah tehát:D annyi a lényege, hogy csillogott a bőre, és ez épp elég hogy Aro elhiggye, hogy Bella is vámpír lesz, és ezért engedték el őket. ami a ruhát illeti, szerintem azért van olyan ruhába Bella, mert miután átváltozott ugye ottlakik már őis Cullenék házába, és Alice öltözteti (mert Bella engedi neki gondolom) és mivel Alice szereti a szép dolgokat ezért ilyen Bella ruhája:D remélem érthető voltam..
2010. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
tisztán:P uhh, köszixD már kezdtem emiatt elveszteni a fonalat, mert mindenki tökre mást írt...^^
2010. febr. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!