Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Találok valahol Sherlock 3....

Találok valahol Sherlock 3. évadához olyan magyar felirat, ahol Sherlock és John között megmarad a magázás?

Figyelt kérdés
Csak olyan felirato(ka)t találtam, ahol tegezik egymást, lehet hogy bogaras vagyok, de engem ez kicsit zavar :)

2014. jan. 30. 10:58
 1/3 A kérdező kommentje:
*feliratot
2014. jan. 30. 11:00
 2/3 anonim ***** válasza:
keresd cooper19 feliratát! idáig az 1. és 2. részhez van kész, de szerintem egy héten belül elérhető lesz az utolsóhoz is
2014. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa volt eleinte a tegeződés. :) Ami meg azért furcsa, mert életszerűbb, hogy ennyi minden után már tegeződnek. De nekem is furcsa volt olvasni a tegeződős feliratokat, hiányoltam a magázódást, valahogy azt szoktam meg ennél a sorozatnál.

Azt tudom mondani, amit az előző, én is lehet, hogy lecserélem az innen-onnan összeszedett felirataimat arra, bár épp tegnap néztem és az utolsó rész még nincs felrakva (pedig nekem pont az kellett volna most leginkább).

De ha később esetleg mindben tegeződni fognak, akkor is meg lehet szokni, nyugi. :)

2014. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!