Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön ki a Sherlock 3....

Mikor jön ki a Sherlock 3. évada szinkronosan?

Figyelt kérdés

2014. jan. 30. 21:26
 1/7 anonim válasza:
51%
Szerintem minimum fél év amilyen ,,gyorsan,, sietnek az ilyenekkel :(
2014. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( de kár! Pedig már nagyon megnézném! Tudom hogy feliratosan fent van de úgy nem az igazi!
2014. jan. 31. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az axn honlapján olyat olvastam hogy márciusban adni fogják!!! :)
2014. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úgy legyen! :D
2014. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok kötekedni de egy részben kb 32 félrefordítás van

én angolul szoktam nézni és mikor megnézem szinkronnal teljesen más(rosszabb), és ha nincs félrefordítva akkor sem adja vissza az eredetit.

2014. febr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, én a félrefordítások miatt még arról is leszoktam, hogy megnézzem ismétlésképp a tv-ben is (mert én mindig netről szedem le eredetiben és felirattal nézem).

Volt amit előbb láttam szinkronosan (amikor megismerkedtem a sorozattal), de egyes részeket nem is értettem és nem tudtam, hogy miért. Aztán amikor megnéztem felirattal rájöttem, hogy nem csoda, hogy nem volt tiszta, mert gyakorlatilag nem volt értelmes a párbeszéd a félrefordítás miatt. Sokszor teljesen mást mondanak és emiatt nem lehet annyira követni az apró (de fontos) dolgokat.

Szerencsére ez a brit angol jó és alapvetően hiába gyors Sherlock észjárása mégis szépen beszélnek benne, szóval kényelmesen lehet felirattal is nézni, nem kell folyton megállítani, amíg az ember végigolvassa a feliratot.

De elnézést kérek én is az offért. :)

2014. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg én is márciusról tudok.
2014. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!