Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Draco miért nem mondta meg...

Draco miért nem mondta meg Lestange-nek és a szüleinek (HP7) hogy Harry az, akit elfogtak a halálfalók (ez a rész Dobby halála előtt van)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert Draco a lelke mélyén nem volt olyan gonosz, hiszen Dumbledore-t se tudta volna megölni.
2014. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Csak a szája volt nagy,h miket tenne, de nem volt rá képes, meg nem volt olyan "rossz" amilyennek tűnt.
2014. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

A Malafoy család a végén alapból kegyelmet kap, mert nem voltak olyan elmebetegek mint a többiek,pl Bellatrix.

Draco megkényszerítve volt erre az egészre, nem volt képes megtenni a dolgokat, neki is csak a szája járt. Az anya is normális, az apja hát nem tom lehet hogy véletlen odakeveredett aztán már nem volt menekvés....

persze ez csak az én véleményem, én bírom őket

2014. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem a Malfoy szülők azért is "tértek meg" valamilyen szinten, mert most már a fiúk élete is tét volt, nyilván amikor ő is csak csecsemő volt, akkor annyira nem volt veszélyben, de most, hogy Voldemort őt is berendelte a csapatába (már csak amiatt is, hogy megbüntesse Malfoy papát, amiért hozzájárult ahhoz, hogy odavesszen a napló ill. a jóslatot se tudta megszerezni), így nyilván jobban felül kerekedett bennük a szülői ösztön. Lásd pl. amikor Voldemort Narcissát küldi oda megnézni, hogy Harry tényleg meghalt-e, simán képes hazudni a nagyúrnak abban a hiszemben, hogy a fia még él és talán életben is marad. Draco meg mindig is tényleg csak egy szájhős volt, de addig soha nem tudott volna eljutni, hogy valaki halálához ténylegesen hozzájáruljon.
2014. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2014. febr. 1. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy azt már előttem kifejtették, Draco nem lett volna képes ezt tenni. Ő nem volt egy gonosz ember, inkább a családi nyomás miatt állt be halálfalónak, meg azért, nehogy ő legyen a következő, akit a halálfalók megölnek. Dumbledore-t sem tudja megölni, pedig tudja, hogy az élete függ tőle, mégsem teszi meg.
2021. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!