Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 14-15 éves lányok milyen...

14-15 éves lányok milyen fajta filmeket szeretnek?

Figyelt kérdés
pl.Horror, vígjáték, thriller, dráma, stb?

2014. jan. 31. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyiségtől függ, nem feltétlen kortól.
2014. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg inkább személyiségtől függ, én kb. 8 éves korom óta hasonló stílusú filmeket kedvelek, a mai napig (28 éves vagyok).
2014. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából minden filmet szeretek,egyfajta hierarchia van a műfajok között:

thriller-dráma-akció-vígjáték-horror-sci-fi/fantasy,romantikus,kaland

2014. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sándorjános ***** válasza:
Szerintem 14 - 15 év között mindenképpen a popkultúra körében válogatnak... ami a plakátokon van, meg amit mások jó filmnek mondanak el nekik, azokat nézik meg. Szerintem a kőkemény horrorok még csak kipróbálós, különlegességek számukra. A popkultúra kedvenc műfajai: Romantikus dráma, Romantikus vígjáték, Vígjáték, Kalandfilm, Akció-vígjáték.
2014. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ez szemelyisegtol fugg, en akkoriban imadtam a horrort (meg most is :P) ismerek olyan 15 evest, akinek az a lenyeg, hogy jopasi legyen a filmben a tobbi lenyegtelen, olyat, aki romantikus filmeket kedveli csak, olyat aki a vigjatekokat szereti, es olyat is aki az igazan durva egyenesen beteg filmeket, es mindannyian ennek a korosztalynak megfelelok
2014. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!