Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segít valaki? A Ravenswood...

Segít valaki? A Ravenswood sorozatról lenne szó. Bővebben lentebb

Figyelt kérdés
A Ravenswood sorozatról érdeklődnék. Én most elhatároztam hogy megvárom a sorozatokból hogy lemenjen egy évad. És az lenne a kérdésem, hogy valaki nem-e tudja, hogy a Ravenswood hány részes. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy.. én kb a 3. résznél leálltam. Addig nem mondanám hogy valami izgalmas. Na szóval az a második kérdésem hogy utána beindul-e? Maga a történet tetszik, de nem izgalmas szerintem. Szerintetek?

2014. febr. 2. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mivel még nincs leforgatva végig ezért nem tudjuk hogy hány részes :D Eddig 10 rész van. Igen, beindul a sorozat, elég izgalmas lett, már alig várom a következő részt.

Az első pár rész inkább arról szólt, hogy felvázolják a történetet, a további részek pedig arról fognak szólni, hogy próbálják kideríteni hogy milyen átok az amiben benne vannak ők is, ki csinált mit, meg mindenki gyanús, ezerféle elmélet van, szóval ja, elég jó. Szerintem érdemes nézni, én nagyon szeretem.

2014. febr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) szerintem be is pótolom a lemaradt részeket :D és akkor derült már ki valami? :D
2014. febr. 2. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Á dehogy, ha kiderült volna bármi is, akkor miről szólna a sorozat? :D

Inkább most az a fázis van, hogy már a sorozatnézők is tudnak elméleteket gyártani, de még minden ködös ahhoz, hogy bármi jó is lenne azokban az elméletekben.

Nekem is több kérdésem lett a 3. rész óta, nézd csak meg, aztán tartunk egy konferenciát, kíváncsi vagyok te mit gondolsz róla :D

2014. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha megnéztem az lesz az első, hogy írok :D
2014. febr. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!