Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Barátok Köztben...

Szerintetek a Barátok Köztben a Gizi valaha teljesen szabad lesz? És a Miki és a Zsófi kapcsolata tényleg valóságos, azaz most már nem lesz közöttük bosszúállás?

Figyelt kérdés

2014. febr. 4. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt előre lehetetlen megmondani, de szerintem Gizi kiszabadul az biztos (egyszer). Miki és Zsófi nem lesznek együtt szerintem többet, ha Mikinek van egy kis esze
2014. febr. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

és Miki nem tervel már semmit, vagy Zsófi valamit?


Szegény Gizi! Remélem, egyszer tényleg kiderül, hogy a Zsolt miatt volt ez az egész kalamajka vele.

2014. febr. 5. 15:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Gizi biztosan kiszabadul. Ebben a sorozatban még a rosszakat sem divat börtönbe zárni, azokat pláne nem akik tulajdonképpen nem is csináltak semmit. Miki szerintem készül, ahogy Zsófi is. A tegnapi részben Miklós és Zsolt elég gyanúsan összenéztek, mikor Miki bement a Rózsába. Zsófinak meg a zárójelenetnél volt elég félreérthetetlen a viselkedése, tehát tuti hogy mindketten akarnak még valamit.
2014. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Biztos vagyok benne,hogy Gizit kiengedik. Lehet, hogy pár hétig még húzzák-vonják ezt a szálat,de ki fogják engedni.

Miki meg Zsófi...én már semmin se lepődnék meg!

2014. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszönöm! :)


persze még lehet írni nyugodtan! :)

2014. febr. 18. 21:11
 6/14 A kérdező kommentje:

jaj, végre szabad lett a Gizi!

Ti is láttátok a mai részt?

Váooooo


Hajrá Gizi! Csak ne szülj gyereket!

2014. febr. 19. 23:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Unalmas is lenne a sorozat, ha Gizi nem lenne. Mondjuk azt megnézném, hogy Laci meg ő mit szerencsétlenkednének össze egy gyerekkel. Kezdetnek az is elég lenne, ha vigyáznának Laci unokájára :D
2014. febr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

:)


ez igaz :)

na majd lassan-lassan kiderül mi lesz :)

2014. febr. 19. 23:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lottóznom kéne :D


[link]

2014. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Peti mikor fog meggyógyulni,és Klaudia mikor megy el? Szerintem Giziéknek már nem lesz közös gyerekuk.
2014. febr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!