Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek van jövője, vagy...

Szerintetek van jövője, vagy esetleg van rá esély hogy valaha elkészüljenek az alábbi filmek? Bocsi hogy sokat írtam, de nagyon érdekelnének az ÉRTELMES válaszok.

Figyelt kérdés

G.J. Joe 3.

Tron 3

Mátrix (remake)

Kaptár 6

Horrorra akadva 6

Fűrész (talán egy újabb rész)

Kickboxer (remake)

Pumpkinhead (remake)

Halloween (reboot)

Tökéletes katona 5

A kör 3

Bourne 5

Anakonda 5

Tükrök 3

Harry Potter (én úgy hallottam hogy titokban készül még egy rész, de javítsatok ki ha tévedek)

Rémálom az Elm utcában (reboot)

Jégkorszak 5

Vasököl 2

A titánok harca 3

Mad Max (remake)

Ali G (talán egy újabb rész)


2013. dec. 6. 04:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Kaptárnak lesz folytatása és úgy tudom mad max is készül.

Kaptár: [link]

Mad max: [link]

2013. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2013. dec. 6. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Harry Potter rész nem készül több, és kétlem hogy valaha is fog. Mondjuk a Star Wars-ról is ezt gondoltam, aztán csak nekiálltak még egynek. :D Mindenesetre most még biztos hogy nem készül újabb rész, se könyvben se filmben. Az írónő megerősítette.
2013. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kör 3 nem lesz, viszont kör 0 van (de az is csak a japán változat-> Ringu 0)

Szerintem a Horrorra akadva az addig tart, amíg lesznek kiparodizálható, felkapott horrorok. :)Szóval nagy eséllyel lesz.

2013. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
harry potter lesz még...a minap olvastam...Legendás lények és tanulmányozása címmel...J.K. Rowling írja a forgatókönyvet.
2013. dec. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!