Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fullmetal Alchemist-Edpride?

Fullmetal Alchemist-Edpride?

Figyelt kérdés

Allitolag van vmi Edpride, de nem tudom miaz! Tudnátok segiteni? Itt egy kep is rola:

[link]



2014. febr. 5. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Vmi szar fanart.
2014. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem onnan jött, h az első FMA sorozatban (ami Kapzsi felbukkanásával kezdve nem követi a manga történetét) Irigy Hohenheim és Dante fia volt.
2014. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a Bluebird's Illusion nevű visual novelből van ami úgy tudom egy kínaiak által kevés példányban kiadott fanmade 'játék'. Sajnos csak japánul, kínaiul és portugálul van, az angol fordítás évek óta tart...


Lényegében a manga és az első anime alapján készült és 4 lehetséges befejezése van. Ez az egyik vége, amiben Roy és Alphonse meghalnak és a homunculusok apja Ed-et homunculusszá változtatja. Hogy pontosan mik vannak benne én se tudom, csak ennyit olvastam, ha többet akarsz megtudni róla, akkor elvileg ez a Pride vég leírása (angol):


[link]

2014. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi, mindenkinek! :)
2014. febr. 11. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!